Ogłoszenia 19.01.2020 – II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Emigranta i Uchodźcy. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W najbliższy wtorek i środę będziemy obchodzili Dzień Babci i Dziadka.

3. W najbliższą niedzielę 26.01 będziemy obchodzili Światowy dzień Trędowatych. Pan Kazimierz Szałata przysłał nam z Warszawy specjalne ulotki z informacjami i przekazem pocztowym z prośbą o wsparcie tego szlachetnego celu.

4. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 20.01 – Złojec cz. II – domy za torami od PP. Domańskich i domy przed torami do PP. Tchórzów Stanisławy i Mariana.

Wtorek – 21.01 – Złojec cz. III – Poprzeczka Większa – od PP. Jakubczaków Barbary i Zbigniewa do PP. Mazurków Moniki i Mariusza.

Środa – 22.01 – Złojec cz. IV – domy koło Remizy i Szkoły – od PP. Daniłowiczów do PP. Skuba.

Czwartek – 23.01 – Złojec cz. V – „Poprzeczka krótsza” tzw. ul. Miłosna od P. Cieliszak Natalii do P. Antoszek Reginy.

Piątek – 24.01 – Złojec cz. VI – „Centrum” od P. Antoszek Krystyny do PP. Mazurków Aleksandra i Aliny.

Sobota – 25.01 – Złojec cz. VII – domy nad szosą od P. Dudkowej do PP. Czępińskich i zakończenie tegorocznej Kolędy.

Proszę o przyjazd pod plebanię po księdza na godz. 9.15.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję serdecznie Rodzinom z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.