Ogłoszenia 1.12.2019 – I Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Dzisiejsza Niedziela jest I Niedzielą Miesiąca.

2. Dzisiaj Msza Święta o godz. 11 będzie sprawowana w intencji Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu z okazji 10 Rocznicy nadania tego Imienia oraz w intencji Ofiar Wysiedlenia z 1942 roku.

3. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się za tydzień – 8. 12 . Serdecznie zapraszam na to spotkanie wszystkich Radnych z poszczególnych wiosek.

4. Najbliższy piątek – to Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30. Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.

5. Najbliższa sobota – to Pierwsza Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 7.30.

6. Najbliższa niedziela – to II Niedziela Adwentu. Roraty o godz. 7, następne Msze Święte o godz. 9 i 11. Odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

7. Za prąd zużyty w kościele w ostatnich miesiącach zapłaciłem 452 zł.

8. Po udanym Odpuście Chrystusa Króla dziękuję: Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Pani Katechetce, całemu Orszakowi Procesyjnemu, szczególne podziękowania należą się Druhom Strażakom za obsługę Procesji.

9. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję Paniom z Kol. Zarudzie, dziękuje za ofiarę 160 zł na dekorację Adwentową i Świąteczną. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Kol. Zarudzie.

10. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”. Nasza Parafia otrzymuje co tydzień 10 egzemplarzy tego tygodnika, 3 egzemplarze są systematycznie nabywane (2 Rodziny i ja). Bardzo proszę by znalazły się w naszej Parafii jeszcze inne Rodziny które zapisałyby się na systematyczne nabywanie co tydzień tej katolickiej gazety. Adwent i zima – to bardzo dobry czas by przez czytanie prasy katolickiej pogłębiać swoja wiedzę religijną.