Ogłoszenia 17.11.2019 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

2. Najbliższa niedziela 24.11 – to Uroczystość Odpustowa ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Msze  Święte  będą sprawowane o godz. 9 i Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12. Zapraszam cały Orszak Procesyjny, Lektorów i Ministrantów. Druhów  Strażaków  bardzo proszę o obsługę  Procesji. Zapraszam do wspólnego dziękczynienia za 38 lat Parafii w Złojcu wszystkich Parafian, Rodaków i Gości.

3. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

4. W zakrystii  można jeszcze nabyć  Kalendarz Maryjny na 2020 rok.

5. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu przed Odpustem o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny z Kol. Zarudzie.

6. W najbliższych dniach do czwartku 21.11 do godz. 9 będzie odbywała się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Taki zużyty sprzęt należy składać na naszym parkingu przed kościołem przy kontenerach z odzieżą. Po rozmontowaniu dobre części wesprą cele misyjne.