Ogłoszenia 3.11.2019 – XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy czytali Wypominki i modlili się za Naszych Zmarłych. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. Jeszcze w najbliższe niedziele 10 i 17.11 będą w naszym kościele czytane Kartki Wypominkowe i będziemy modlić się za Naszych Zmarłych. Rodziny które jeszcze nie złożyły Kartki z Imionami i Nazwiskami Swoich Zmarłych proszę by to zrobiły w najbliższym tygodniu. Czyste Kartki Wypominkowe można jeszcze otrzymać w Zakrystii.

3. Dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w Szkołach Podstawowych w Zlojcu i w Nieliszu będzie spotkanie w najbliższą niedzielę 10.11 w naszym kościele po Sumie.

4. W najbliższą niedzielę będzie obchodzony Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym i ofiary włożone do puszki przed kościołem będą przeznaczone na „Pomoc Kościołowi w potrzebie”.

5. Nasza Parafialna Strona Internetowa istnieje i informuje o życiu parafii już dziesięć lat. Dziękuje serdecznie Panom Adamowi i Przemkowi Złomańcom ze Złojca za cotygodniowy trud podawania do wiadomości spraw aktualnych i zdjęć fotograficznych.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnich miesiącach i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Zarudzia – Starej Wsi, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwsza grupę Rodzin z Kol. Zarudzie.

8. W ostatnim czasie udało się na naszym cmentarzu ułożyć brakujące odcinki chodnika. Firma budowlana z naszej Gminy ułożyła 129 m2 kostki brukowej z obrzeżami. Za materiały zapłaciłem 6545 zł, a za robociznę 6450 zł, razem 12 995 zł.