Ogłoszenia 13.10.2019 – XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do specjalnych puszek na Fundusz Stypendialny dla Zdolnej Młodzieży. Dzisiaj oddajemy swoje obywatelskie głosy na Kandydatów do Sejmu i Senatu.

2. Dzisiaj po sumie będzie Procesja Różańcowa wokół naszego kościoła. Zapraszam Wszystkich Czcicieli Matki Bożej Różańcowej – Członkinie Legionu Maryi i Kółek Różańcowych z całej naszej Parafii.

3. Trwa miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła w dni powszednie na godz. 17, a w niedziele po sumie. W dni powszednie po Nabożeństwach Różańcowych będzie Msza Święta wieczorna. Zachęcam do odmawiania Różańca z Najbliższymi w domach.

4. W najbliższy poniedziałek 14.10 – będzie obchodzony Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwach o Naszych Nauczycielach, Wychowawcach i Katechetach.

5. W najbliższy piątek 18.10 będziemy wspominali św. Łukasza Ewangelistę – Patrona Służby Zdrowia. Diecezjalne uroczystości ku czci św. Łukasza odbędą się w Katedrze Zamojskiej w niedzielę 20.10 o godz. 12.

6. W najbliższą niedzielę 19.10 będziemy obchodzili Niedziele Misyjną. Ofiary położone na tace będą przeznaczone na potrzeby Misji w Świecie.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Zarudzia – Starej Wsi, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Zarudzia – Starej Wsi.