Ogłoszenia 18.08.2019 – XX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj odbędą się Dożynki Powiatowe w Starym Zamościu.

2. W najbliższy czwartek – 22.08 odpust ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej w Łaziskach, a w najbliższą sobotę – 24.08 odpust ku czci św. Bartłomieja w Sitańcu.

3. Dożynki Gminne odbędą się w najbliższą niedzielę - 25.08 w Stawie Noakowskim. Msza Święta Dziękczynna rozpocznie się o godz. 10. W naszym kościele Parafialne Dożynki będą w niedzielę – 1.09 o godz. 11. Zapraszam delegacje z wieńcami dożynkowymi i z chlebami ze wszystkich sołectw należących do naszej parafii.

4. W dniach 20 – 23.08 w Zwierzyńcu odbędzie się Spotkanie Młodzieży – Exodus Młodych.

5. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi, jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników jest to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo w pracy i dobrą pogodę.

6. Trwają wakacje. Należy postarać się, by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

7. Zapowiedź przedślubna pierwsza:

Konrad Piróg – kawaler ze Złojca z Aleksandrą Koziołek – panną z Zawady.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca II, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła i świeże kwiaty bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca II.