Ogłoszenia 7.07.2019 – XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszej Krwi Pana Jezusa. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych z naszej Parafii.

2. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego naszej Diecezji.

3. Najbliższy czwartek (11.07) – to Święto św. Benedykta, Patrona Europy. Msza Święta w naszym kościele o godz. 8.

4. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających w czasie wakacji na terenie naszej Parafii serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Rodzinom ze Złojca II – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca II.