Ogłoszenia 9.06.2019 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

+ Ks.Abp. Bolesław Pylak w Złojcu był trzykrotnie,  poświecił plac pod budowę kościoła, poświęcił nowy cmentarz i konsekrował nowy kościół. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu Wieczne Spoczywanie

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego   Zielone Świątki.

2. Jutro (9.06)  będziemy przeżywali drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11.

3. W najbliższą środę (12.06) w Zamościu rozpoczną się  obchody 20 rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu na Rynku Wielkim o godz. 12. Diecezjalny Dzień Osób z Niepełnosprawności . O godz 20 Koncert Papieski  „Golec Orkiestra”.

4. W najbliższą środę  (12.06) w Radecznicy rozpoczną się Uroczystości Odpustowe ku czci św. Antoniego. Nieszpory ze Mszą Święta przy Ołtarzu Polowym o godz. 17.30. A w piątek (13.06), Msza Święta przy Stawie o godz. 9, Suma Odpustowa w Sanktuarium o godz. 12,  później Błogosławieństwo dzieci i poświęcenie lilii św. Antoniego.

5. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Trójcy Świętej i zakończenie Okresu Wielkanocnego. Odpust ku czci św. Antoniego w Udryczach.

6. Dzisiaj będzie Poświecenie Pól w Wólce Nieliskiej o godz. 16 wyruszy Procesja Błagalna. W najbliższą niedzielę – 16.06 będzie Poświęcenie Pól w Złojcu I, rozpoczęcie Procesji przy figurze k/ PP. Buraków i Msza Święta przy figurze k/ PP. Adamczuków. Za dwa tygodnie – 23.06 będzie Poświęcenie Pól w Złojcu II. o godz. 16.

7. Zapowiedź przedślubna  druga: Mateusz Niedzielak ze Śniatycz  z Ewą Bełkot ze Złojca . Kto zna jakieś przeszkody, powinien o nich powiadomić ks. Proboszcza.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9.  Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła dziękuje Rodzinom ze Złojca, a w najbliższą sobotę o posprzątanie naszego kościoła proszę następną grupę Rodzin  ze Złojca.