Ogłoszenia 17.03.2019 – II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Modlitw i Solidarności z Misjonarzami, ofiary włożone do puszki przed kościołem są przeznaczone na potrzeby Krajowego Funduszu Misyjnego. Po sumie będziemy śpiewali Gorzkie Żale w intencji Misjonarzy.

2. We wtorek – 19.03 przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Patrona Kościoła. Msza Święta o godz. 9.

3. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

4. W najbliższą niedzielę 24.03 Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu organizuje przed naszym kościołem zbiórkę do puszek w ramach akcji „Życie przez całe życie - zbudujmy razem Rodzinny Dom”.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.

7. W Szkole Podstawowej w Złojcu do 29.03 trwają zapisy dzieci urodzonych w roku 2014 i 2015.