Ogłoszenia 10.03.2019 – I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj kończy się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Naszego Narodu. Po Sumie w tej intencji będziemy śpiewali Gorzkie Żale.

2. W środę 13 marca przypada VI rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi modlitwami.

3. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

4. W najbliższą niedzielę ofiary włożone do puszki przed kościołem będą przeznaczone na potrzeby Krajowego Funduszu Misyjnego.

5. Zapowiedź przedślubna druga:

Łukasz Jakubczak ze Złojca z Agnieszką Pióro z Krakowa.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.