Ogłoszenia 20.01.2019 – II Niedziela Zwykła

1. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. Ksiądz Biskup Mariusz Leszczyński obchodził wczoraj swoje Imieniny. W tym roku Ksiądz Biskup Mariusz 4.06 udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Pamiętajmy o modlitwach w intencji Księdza Biskupa.

3. W najbliższy poniedziałek i wtorek będziemy obchodzili Dzień Babci i Dziadka.

4. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Dzień Chorych na Trąd. Nasz Rodak Pan Kazimierz Szałata jest w Warszawie Prezesem Fundacji wspierającej Trędowatych na Świecie. Na stoliku pod chórem są specjalne folderki o tej Fundacji z przekazem pocztowym na ofiarę na ten szlachetny cel.

5. Światowe Dni Młodzieży w Panamie odbędą się w dniach 22 – 27.01.2019. Parafia św. Brata Alberta w Zamościu zaprasza młodzież na adorację, modlitwę, śpiew i taniec dla Pana w najbliższą niedziele 27.01 w godz. 14 – 17.

6. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 21.01 – Złojec cz. V – „Poprzeczka krótsza” tzw. ul. Miłosna od P. Cieliszak Natalii do P. Antoszek Reginy.

Wtorek – 22.01 – Złojec cz .VI – „Centrum” od P. Antoszek Krystyny do PP. Mazurków Aleksandra i Aliny.

Środa – 23 .01 – Złojec cz . VII – domy nad szosą od P. Dudkowej do PP. Czępińskich i zakończenie tegorocznej Kolędy.

Proszę o przyjazd po księdza na plebanię na godz. 9.15.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnich tygodniach dziękuję Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.