Ogłoszenia 6.01.2019 – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca połączoną ze Świętem Trzech Króli. Po Mszy Świętej będzie poświęcenie kredy, kadzidła i Adoracja Najświętszego Sakramentu. A po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. Ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Misji.

2. Dzisiaj w Nieliszu w Restauracji „Marina” odbędzie się przegląd Kolęd i Pastorałek z udziałem Zespołów Śpiewaczych z nasze Parafii – początek o godz. 14.

3. Najbliższa niedziela – to Niedziela Chrztu Pańskiego.

4.  Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 7.01. – Wólka Złojecka cz. III. - ul. Szkolna, domy za Remizą Strażacką i ul. Świerkowa do PP. Świstowskich Waldemara i Anny .

Wtorek – 8.01 – Wólka Złojecka cz. IV –  od strony Złojca do PP. Soboniów Stanisława i Anny.

Środa – 9.01 – Krzak cz. I – od PP. Gołębiowskich do Remizy Strażackiej.

Czwartek – 10.01 – Krzak cz. II - od PP. Klusów do kapliczki przy torach.

Piątek – 11.01 – Krzak cz. III i Wólka Nieliska  – domy przy torach od PP. Mąków, domy przy gazowni od P. Rozbiewskiej, domy przed szkołą, Dom Nauczyciela i domy przy szosie do Starego Zamościa.

Sobota – 12.01 – Krzak cz. IV i Wólka Nieliska – od strony Nielisza do PP. Jeziorkowskich.

Proszę o przyjazd samochodów przed plebanię na godz. 9.15.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6.  Za Sprzątanie naszego kościoła dziękuję Rodzinom z Krzaka. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne rodziny z Krzaka.