Ogłoszenia 30.12.2018 – Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś czcimy w liturgii Świętą Rodzinę z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze Rodziny często borykające się z różnymi trudnościami.

2. Jutro  – 31.12 – to ostatni dzień starego 2018 roku. Nabożeństwo Dziękczynne za otrzymane łaski w roku  który mija, rozpocznie się w naszym kościele o godz. 16. Serdecznie zapraszam Przedstawicieli wszystkich Rodzin z naszej Parafii.

3. Najbliższy wtorek – to 1 stycznia  2019 Roku. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Głównej Patronki Naszej Diecezji. Msze Święte o godz. 9 i  11.

4.  Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15, Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16 i spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

5. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

6. Najbliższa niedziela 6.01 – to I Niedziela Miesiąca  zbiegająca się z Uroczystością Trzech Króli. Po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu i poświęcenie kredy i kadzidła. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

7. Gminny Ośrodek Kultury i Hotel „Marina” zapraszają nas Przegląd Kolęd i Pastorałek w najbliższą niedzielę 6.01 od godz. 14 do Hotelu Marina w Nieliszu.

8. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

W poniedziałek – 31.12 – przerwa.

We wtorek – 1.01 – przerwa.

W środę – 2.01 – Kol . Zarudzie – rozpoczęcie do strony Złojca od Państwa Bubiło do Państwa Zbrytów i Zańków.

W czwartek – 3.01 – Wólka Złojecka cz. I, od strony Polesia do Państwa Jerzego i Ireny Garbaty.

W piątek  – 4.01 – przerwa.

W sobotę – 5.01 – Wólka Złojecka cz. II, od Państwa Adamczyków do Państwa Kiszczaków.

Bardzo proszę o przyjazd po mnie samochodem na plebanię na godz. 9.15.

9. Zapowiedz przedślubna druga:

Emil Maciocha z Tereszpola z Patrycją Bożek ze Złojca.

10. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pomagali: za dekoracje stajenki betlejemskiej i za dekoracje choinek. Choinki do kościoła ofiarowali Panowie:  Smoła ze Złojca, Jakubczak ze Złojca, Dobrowolski z Zarudzia i Pan Organista – Bóg zapłać.

11. Za sprzątanie naszego kościoła  serdecznie dziękuję kolejnym grupom Rodzin z Krzaka.  W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.