Ogłoszenia 2.12.2018 – I Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.

2. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się dzisiaj po sumie. Serdecznie zapraszam na to spotkanie wszystkich Radnych z poszczególnych wiosek.

3. Najbliższy piątek – to Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15. Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16. Zapraszam Kandydatów do Bierzmowania i Rodziców.

4. Najbliższa sobota 8.12 – to Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza Święta Roratnia do Matki Bożej Niepokalanej o godz. 7, a następna Msza Święta o godz. 11.

5. Najbliższa niedziela – to II Niedziela Adwentu. Roraty o godz. 7, następne Msze Święte o godz. 9 i 11. Odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. W najbliższą niedzielę 9.12 będziemy obchodzili 76 rocznicę Wysiedleń z terenu naszej Gminy i 9 rocznicę nadania naszej Szkole imienia Dzieci Zamojszczyzny. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.

6. Po udanym Odpuście Chrystusa Króla dziękuję: Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Pani Katechetce, chórowi Moderato z GOK, całemu Orszakowi Procesyjnemu, lektorce i ministrantom, szczególne podziękowania należą się Druhom Strażakom.

7. W zakrystii można nabyć Kalendarze Maryjne. Już można także nabywać świece Caritasu na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom po 6 zł.

8. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania Tygodnika „Niedziela”. Nasza Parafia otrzymuje co tydzień 10 egzemplarzy tego tygodnika, 3 egzemplarze są systematycznie nabywane (2 Rodziny i ja). Bardzo proszę by znalazły się w naszej Parafii jeszcze inne Rodziny które zapisałyby się na systematyczne nabywanie co tydzień tej katolickiej gazety. Adwent i zima – to bardzo dobry czas by przez czytanie prasy katolickiej pogłębiać swoja wiedzę religijną.