Ogłoszenia 25.11.2018 – Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Sumę Odpustową będzie sprawował i kazanie wygłosi Ks. Proboszcz ze Starego Zamościa.

2. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16.

3. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca.

4. W najbliższą niedzielę 2.12 – rozpocznie się I Okres Roku Liturgicznego – Adwent. To błogosławiony czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszam na Mszę Świętą Roratnią w niedziele na godz. 7.00, następne Msze Święte będą sprawowane o godz. 9.00 i 11.00. Po Sumie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie Kółek Różańcowych.

5. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższą niedziele 2.12 po sumie. Serdecznie zapraszam na to spotkanie wszystkich Radnych z poszczególnych wiosek.

6. Szczęśliwie zakończono prace związane z ułożeniem brakujących płytek ceramicznych na chórze, na schodach prowadzących na chór i na posadzce schowka ze sprzętem do sprzątania. Za materiały zapłaciłem 3480 zł, a za robociznę zapłaciłem 2850 zł. Pan Mieczysław Pytlowski z Wólki Nieliskiej, który układał te płytki ofiarował dla Parafii 300 zł, Bóg zapłać Panu Mieczysławowi, a także Panom Radnym Parafialnym Dariuszowi Jakubczakowi ze Złojca i Bogusławowi Dworzyckiemu z Krzaka za przywożenie z Zamościa potrzebnych materiałów. Druhom Strażakom z Krzaka dziękuję za zdjęcie i później włożenie na chór ciężkich ławek do siedzenia.

1. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

2. Kalendarze Maryjne można jeszcze nabyć w zakrystii.

3. Za generalne sprzątanie naszego kościoła przed Odpustem i piękne dekoracje kwiatowe serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła (ale bez kwiatów) bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.