Ogłoszenia 18.11.2018 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

2. Dla Rodziców dzieci z kl. III ze Szkoły Podstawowej w Złojcu, a także dla Rodziców Dzieci z kl. III z Krzaka i Wólki Nieliskiej uczących się w Szkole Podstawowej w Nieliszu odbędzie się dzisiaj po sumie spotkanie w sprawie I Komunii Świętej.

3. Najbliższa niedziela 22.11 – to Uroczystość Odpustowa ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Msze Święte będą sprawowane o godz. 9 i Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12. Zapraszam cały Orszak Procesyjny, Lektorów i Ministrantów. Druhów Strażaków bardzo proszę o obsługę Procesji. Wszystkich Parafian, Rodaków i Gości serdecznie zapraszam.

4. Trwają prace związane z układaniem brakujących płytek ceramicznych na schodach prowadzących na chór naszego kościoła.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Lubelskie Kalendarze Maryjne można jeszcze nabyć w zakrystii.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i dekoracje kwiatowe serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu przed Odpustem o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę kolejną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.