Ogłoszenia 11.11.2018 – XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Modlitwą i pracą wspierajmy Naszą Ojczyznę – Matkę Wszystkich Polaków. W środę podczas spotkania z Wiernymi na Placu św. Piotra w Rzymie Ojciec Święty Franciszek powiedział –  „Drodzy Bracia i Siostry w niedzielę przypada setna rocznica Niepodległości Polski. Z tej okazji jednoczę się w dziękczynnej modlitwie z Wami i ze wszystkimi waszymi Rodakami. Życzę by Naród Polski mógł żyć darem wolności w pokoju i pomyślności, budując szczęśliwą przyszłość Ojczyzny w jedności, osadzonej w duchowym dziedzictwie Przodków i na bratniej miłości. Niech zawsze Wam towarzyszy opieka Maryi Królowej Polski i Boże Błogosławieństwo.”

2. Jeszcze w najbliższą niedzielę 18.11 będą w naszym kościele czytane Kartki Wypominkowe i będziemy się modlić za Naszych Zmarłych. Rodziny które jeszcze nie złożyły Kartki z Imionami i Nazwiskami Swoich Zmarłych proszę by to zrobiły w najbliższym tygodniu. Czyste Kartki Wypominkowe można jeszcze otrzymać w zakrystii.

3. Rodziców Dzieci z kl. III ze Szkoły w Złojcu i Rodziców Dzieci z Krzaka i z Wólki Nieliskiej uczących się w Nieliszu, a zainteresowanych I Komunią Świętą zapraszam do naszego kościoła na specjalne spotkanie w tej sprawie w najbliższą niedzielę – 18.11 po sumie.

4. W najbliższą niedzielę ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

5. Za dwa tygodnie 25.11 – będziemy przeżywali doroczną Uroczystość Odpustową ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla.

6. Na chórze naszego kościoła zostały już ułożone brakujące terakotowe płytki na posadzce, a w najbliższym tygodniu takie płytki będą układane na schodach prowadzących na chór.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. W zakrystii można nabyć Kalendarz Maryjny.

9. Za dekoracje kwiatowe i sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję pierwszej Grupie Rodzin z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne Rodziny z Wólki Złojeckiej.