Ogłoszenia 4.11.2018 – XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będą czytane Wypominki i będziemy modlili się za Naszych Zmarłych Po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. W najbliższą niedzielę – 11.11 będziemy obchodzili Święto Niepodległości. W intencji Naszej Ojczyzny będziemy się modlili w naszym kościele o godz. 9 i 11. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych.

3. Nasza Parafialna Strona Internetowa istnieje i informuje o życiu parafii już dziewięć lat. Dziękuje serdecznie Panom Adamowi i Przemkowi Złomańcom ze Złojca za cotygodniowy trud podawania do wiadomości spraw aktualnych i zdjęć fotograficznych oraz regulowanie dotychczasowych opłat.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwszą grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.

6. W zakrystii można nabyć kalendarze Katolickiego Radia Zamość i Lubelskie Kalendarze Maryjne na 2019 rok.

7. Na chórze naszego kościoła trwają prace związane z układaniem brakujących ceramicznych płytek podłogowych.