Ogłoszenia 7.10.2018 – XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy odmawiali Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych z naszej Parafii. Dzisiaj w Nieliszu Odpust Matki Bożej Różańcowej – Suma o godz. 12.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego. Przed kościołem będą zbierane do puszki ofiary na potrzeby Caritas.

3. Rozpoczął się miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła w dni powszednie na godz. 17, a w niedziele po sumie. W dni powszednie po Nabożeństwach Różańcowych będzie Msza Święta wieczorna. Zachęcam do odmawiania Różańca z Najbliższymi w domach.

4. W najbliższą niedzielę 14.10 będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do specjalnych puszek na Fundusz Stypendialny dla Zdolnej Młodzieży. Będzie to także Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwach będziemy pamiętali o Nauczycielach, Wychowawcach i Katechetach.

5. W najbliższą niedzielę po sumie wyruszy Procesja Różańcowa wokół naszego kościoła. Zapraszam Wszystkich Czcicieli Matki Bożej Różańcowej – Członkinie Legionu Maryi i Kółek Różańcowych z całej naszej parafii. Bardzo proszę o odnowienie i udekorowanie kapliczek z figurami Świętych stojących wokół naszego kościoła.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i dekoracje kwiatowe serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Kol. Zarudzie.