Ogłoszenia 16.09.2018 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Puszka na Katolickie Radio Zamość. Ojciec Święty Franciszek modli się na Sycylii we Włoszech.

2. W najbliższą niedzielę – 23.09 w liturgii będziemy wspominali Świętego Stanisława Kostkę – Patrona Polskich Dzieci i Polskiej Młodzieży. Zapraszam na wspólną modlitwę dzieci i młodzież z naszej Parafii na Mszę Świętą o godz. 9. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Modlitwy w Intencji Naszej Diecezji.

3. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

4. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Kol. Zarudzie.