Ogłoszenia 9.09.2018 – XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

2. Dzisiaj odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie.

3. Najbliższy piątek – 14.09 to Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza Święta w naszym kościele będzie o godz. 8. Odpust w Horyszowie Polskim.

4. W najbliższą niedzielę – 16.09 rozpoczną się Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki. Puszka na Katolickie Radio Zamość.

5. Zapowiedz przedślubna – druga:

Sebastian Paul – z Kol. Zarudzie z Angeliką Psiuk – z Białowoli.

6.  Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Nowożeńcom i Rodzinom z Zarudzia - Starej Wsi, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwsze Rodziny z Kol. Zarudzie.

8. Prośba Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzaku o pomoc dla Pogorzelców z Gruszki – telefon: 84 – 687 94 89.