Ogłoszenia 2.09.2018 – XXII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Dzisiaj odbędzie się Parafialne Święto Plonów. Msza Święta Dziękczynna rozpocznie się w naszym kościele o godz. 11.

3. Kończą się wakacje. Dzieci i młodzież już w najbliższy poniedziałek rozpoczną Nowy Rok Szkolny. W Szkole Podstawowej w Złojcu Nowy Rok Szkolny rozpocznie się o godz. 9.

4. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.31, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.

5. Najbliższa sobota – 8.09 to Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze Święte o godz. 9 i 11 połączone z ceremonią poświęcenia ziarna siewnego.

6. W najbliższą niedzielę ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

7. W najbliższa niedzielę 9.09 odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie.

8. Zapowiedz przedślubna – pierwsza:

Sebastian Paul – z Kol. Zarudzie z Angeliką Psiuk – z Białowoli.

9.  Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Zarudzia, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Zarudzia.