Ogłoszenia 5.08.2018 – XVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W najbliższy poniedziałek - 6.08 będziemy przeżywali Święto Przemienienia Pańskiego. Msza Święta o godz. 11 z poświęceniem kopru i gorczycy.

3. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi, jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników jest to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo w pracy i dobrą pogodę.

4. W najbliższą niedzielę – 12.08 na cmentarzu w Nieliszu będzie Msza Święta za Zmarłych o godz. 12.

5. 15.08 w Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Święto Matki Bożej Zielnej na naszym cmentarzu będziemy się modlili o Nagrodę Nieba dla Zmarłych tam spoczywających. Procesja Różańcowa wyruszy z naszego kościoła po pierwszej Mszy Świętej. Zapraszam na wspólną modlitwę Naszych Parafian i Gości.

6. Trwają wakacje. Należy postarać się, by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

1. Zapowiedzi przedślubne drugie:

Patryk Pawłowski ze Złojca z Jagodą Korkosz z Żurawnicy.

Krzysztof Rycaj z Wólki Złojeckiej z Martą Gielejza z Płotów.

Piotr Bekier z Sitańca z Klaudią Jakubczak z Krzaka.

2. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

3. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny ze Złojca.