Ogłoszenia 15.07.2018 – XV Niedziela Zwykła

1. Jutro 16.07w liturgii będziemy wspominali NMP z Góry Karmel – Matkę Bożą Szkaplerzną. W Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin, a w Sanktuarium Maryjnym w Nabrożu odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów.

2. W najbliższą niedzielę 22.07 w liturgii będziemy wspominali św. Krzysztofa i w pokornej modlitwie będziemy prosili o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich kierowców i podróżujących. Po Mszach Świętych będą poświęcane pojazdy. Zapraszam na modlitwę wszystkich kierowców. Do puszki przed kościołem będą zbierane ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Proszę by kierowcy tak ustawiali swoje pojazdy na parkingu by nie były blokowane wjazdy i dla wszystkich wystarczyło miejsca.

3. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii w okresie wakacyjnym serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

4. Trwają zbiory tytoniu i zbliżają się żniwa. Zachęcam do modlitwy o dobrą pogodę i Boże Błogosławieństwo w pracach.

5. Zapowiedź przedślubna druga:

Wojciech Szyszkowski – kawaler z Wólki Nieliskiej z Katarzyną Samulak – panną z Tomaszowa Lubelskiego.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7.  Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom ze Złojca – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.