Ogłoszenia 1.07.2018 – XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszej Krwi Pana Jezusa. O godz. 11 rozpocznie się Msza Święta w intencji Strażaków z OSP Złojec połączona z Ceremonią Poświęcenia nowego wozu bojowego.

2. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego naszej Diecezji.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca lipca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 18.

5. Zakończył się Rok Szkolny i rozpoczęły się wakacje. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

6. Zapowiedzi przedślubne pierwsze:

Marcin Dudek z Nielisza z Małgorzatą Komajda z Zarudzia.

Łukasz Czuba ze Złojca z Klaudią Szuper z Zamościa.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8.  Za kompozycje kwiatowe nowożeńcom, a za sprzątanie naszego kościoła Paniom ze Złojca – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.