Ogłoszenia 24.06.2018 – XII Niedziela Zwykła

Dzisiejsza niedziela połączona jest z Uroczystością Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w Stawie Noakowskim.

1. Dzisiaj po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i modlili się w intencji naszej Diecezji oraz dzieci, młodzieży i wszystkich rozpoczynających wakacje. Dzisiaj Poświęcenie Pól w Złojcu II. Początek Procesji Błagalnej o godz. 16.

2. W najbliższy piątek 29.06 będziemy obchodzili Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte będą sprawowane o godz. 9 i 11. Naszymi modlitwami będziemy wspierali osobę i dzieła Ojca Świętego Franciszka. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. Najbliższa niedziela to I Niedziela Miesiąca Lipca. Na Mszy Świętej o godz. 11 będziemy się modlili w intencji  Druhów  Strażaków z OSP Złojec z okazji poświecenia nowego wozu bojowego. Po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Rodzinom ze Złojca – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.