Ogłoszenia 10.06.2018 – X Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W najbliższy wtorek – 12.06 będziemy obchodzili 19-tą rocznice pobytu Błogosławionego Jana Pawła II w Zamościu i będziemy wspominali 108 Błogosławionych przez Niego Męczenników - Ofiar II wojny światowej. Na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się Koncert Papieski „Santo Subito” początek o godz. 20. Wcześniej w Katedrze Zamojskiej odbędzie się IV Diecezjalny Dzień Osób z Niepełnosprawnością początek o godz. 10.

3. W najbliższą środę 13.06 będziemy obchodzili Uroczystość Odpustową ku czci Świętego Antoniego w Radecznicy.

4. Dzisiaj Poświęcenie Pól w Złojcu I. Początek Procesji Błagalnej od P. Adamczuków, a Msza Święta w intencji Mieszkańców Złojca I przy Figurze św. Jana Nepomucena. W najbliższą niedzielę 17.06 Poświęcenie Pól w Krzaku od godz. 16.

5. Zapowiedzi przedślubne – drugie:

Patryk Adamowicz – kawaler z Zamościa z parafii Katedralnej z Emilią Dziewulską – panną z Wólki Nieliskiej.

Michał Daniłowicz – kawaler z Wólki Złojeckiej z Paulą Tracz – panną z Zamościa z parafii św. Michała

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”. Wewnątrz specjalny dodatek o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej.

7. W sobotę posprzątały nasz kościół i przygotowały kwiaty Panie ze Złojca – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła i świeże kwiaty bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.