Ogłoszenia 27.05.2018 – Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Odpustową Nawiedzenia NMP.

2. Najbliższy czwartek 4.06 – to Uroczystość Bożego Ciała. Po pierwszej Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 9 wyruszy Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy, a po powrocie do kościoła będzie druga Msza Święta ok. godz. 11. Trasa procesji będzie tradycyjna. Mieszkańców Złojca bardzo proszę o przygotowanie czterech ołtarzy. Na Tę Procesję serdecznie zapraszam cały Orszak Procesyjny: Panie z Zespołów Ludowych w specjalnych strojach, dziewczynki sypiące kwiaty z Kl. III i IV, chłopców niosących Różaniec, ministrantów. O obsługę Procesji bardzo proszę Druhów Strażaków. Spowiedź dzieci z kl. IV przed Rocznicą Pierwszej Komunii Świętej w środę od godz. 17.30.

3. Najbliższy piątek to – I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18. Zapraszam Dzieci I Komunijne.

4. Najbliższa sobota to – I Sobota Miesiąca, Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 18. W Krasnobrodzie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych od godz. 10.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca Czerwca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Serca Pana Jezusa. Ofiary położone na tace będą przeznaczone na budownictwo sakralne. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

6. Parafia Krasnobród i Duszpasterstwo Rolników zapraszają do Krasnobrodu Koła Gospodyń Wiejskich i Zespoły Śpiewacze z całej naszej Diecezji w najbliższą niedzielę – 3.06 na godz. 11.

7. Zgodnie z polską tradycja w maju i w czerwcu modlimy się o szczęśliwe zbiory i Błogosławieństwo Boże w pracach polowych, uczestnicząc w Nabożeństwach Poświęcenia Pól. W najbliższą niedzielę 3.06 będzie Poświęcenie pól w Wólce Nieliskiej, procesja od godz. 16, a w niedzielę – 10.06 Poświecenie Pól w Złojcu I.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.