Ogłoszenia 6.05.2018 – VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego. Dzisiaj odpust św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Wielączy.

2. Dzieci, Młodzież i Starszych serdecznie zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Majowe połączone ze Mszą Świętą, w dni powszednie na godz. 18, a w niedziele i święta po Sumie. Zachęcam do śpiewania „Majówek” pod krzyżami i figurami w poszczególnych wioskach.

3. Dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Świętej w najbliższym tygodniu będą spotkania w naszym kościele we wtorek, czwartek i w sobotę o godz. 17.

4. Zgodnie z polską tradycja w maju i w czerwcu modlimy się o szczęśliwe zbiory i Błogosławieństwo Boże w pracach polowych, uczestnicząc w Nabożeństwach Poświęcenia Pól. Dzisiaj Poświęcenie pól w Zarudziu, początek o godz. 16 przy krzyżu w Starej Wsi i Msza Święta przy Kapliczce koło boiska sportowego, a w najbliższą niedzielę – 13.05 – Poświęcenie Pól w Wólce Złojeckiej – początek od krzyża k/Pana Dudka o godz. 16 i Msza Święta koło Państwa Kiszczaków.

5. W najbliższa sobotę 12. 05 odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do Krasnobrodu. Początek spotkania o godz. 10.

6. Za tydzień – 13.05 odbędzie się Pielgrzymka Rolników do Topólczy k/Szczebrzeszyna z racji odpustu św. Izydora – Patrona Rolników.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła w ostatnią sobotę serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.

9. Zapowiedzi przedślubne pierwsze:

Emil Kosa – kawaler z Tychowa z Angeliką Zams – panną ze Złojca

Rafał Bełkot – kawaler ze Złojca z Angeliką Malucha – panną ze Starego Zamościa

Grzegorz Mazur – kawaler z Parafii Osiek diec. Samdomierska z Karoliną Szumiło – panną ze Złojca

Michał Barteczko – kawaler z Komarowa z Iwoną Chrzan – panną z Zarudzia