Ogłoszenia 15.04.2018 – III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj po sumie będzie spotkanie dla Rodziców dzieci z kl. III  przed I Komunią Świętą.

2. Dzisiaj rozpoczyna się IV Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

3. W następną niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

4. Zapowiedz przedślubna druga:

Adrian Poździk – kawaler z Krzaka z Kamilą Duda – panną z Bodaczowa par. Klemensów.

5. Zachęcam do nabycia ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom ze  Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.

7. Dyrekcja i uczniowie Szkoły Podstawowej w Nieliszu pragną poinformować, że szkoła ta przystąpiła do akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum”. Celem tego przedsięwzięcia jest cykliczna zbiórka środków finansowych na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej przed naszym kościołem dzieci z wychowawcami  będą zbierały ofiary na ten szlachetny cel.