Ogłoszenia 8.04.2018 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj po Pierwszej Mszy Świętej odbędzie się Procesja na cmentarz  w intencji błagalnej o Miłosierdzie Boże dla Zmarłych tam spoczywających.

2. Dzisiaj przed kościołem do puszki zbierane są ofiary na potrzeby Caritas.

3. Rodziców dzieci z  kl. III  przygotowujących się do Pierwszej Komunii  Świętej zapraszam na spotkanie do naszego kościoła w  najbliższą niedzielę  15.04  na godz. 11.

4. Szkoła Podstawowa w Nieliszu organizuje akcję „Twój Dar serca dla Hospicjum” i w najbliższą niedzielę – 15.04 dzieci z wychowawcami będą przed naszym kościołem zbierały ofiary na ten szlachetny cel.

5. Zapowiedz przedślubna pierwsza:

Adrian Poździk – kawaler z Krzaka z Kamilą Duda – panną z Bodaczowa par. Klemensów.

6. Zachęcam do nabycia ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom ze Złojca. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.