Ogłoszenia 18.03.2018 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po Mszach Świętych przed naszym kościołem można nabyć stroiki wielkanocne przygotowane przez Przedszkole w Krzaku, a ofiary włożone do puszki są przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

2. Dzisiaj rozpoczynamy tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. W poniedziałek, wtorek i środę Msze Święte z Naukami Rekolekcyjnymi dla dzieci o godz. 9, o godz. 11 – dla Starszych i 17 – dla Młodzieży i Pracujących. Spowiedź we wtorek przed Mszami Świętymi. Wraz z Księdzem Rekolekcjonistą na te Rekolekcje Wszystkich Naszych Parafian serdecznie zapraszamy.

3. Najbliższa niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcanie palm przed Mszami Św.

4. Za tydzień w Niedzielę Palmową w Lubaczowie w tamtejszej Konkatedrze będzie uroczyste zakończenie Roku Jubileuszu 25-lecia powstania naszej Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej połączone ze spotkaniem młodzieży z całej diecezji, początek o godz. 15.

5. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

6. Zapowiedzi przedślubne pierwsze:

Andrzej Burcon – kawaler ze Złojca z Weroniką Mrugała – panna z parafii Kanie.

Paweł Hałas – kawaler z Wólki Nieliskiej z Kingą Poździk – panną z Nawoza.

7. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.

8.   Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Kółka Różańcowe w poszczególnych wioskach naszej Parafii bardzo proszę o zbiórkę ofiar na kwiaty do grobu Pana Jezusa.

10. Caritas naszej Diecezji przygotował specjalne Świeczki Paschalne na stoły wielkanocne. Dochód ze sprzedaży tych ozdób jest przeznaczony dla biednych w naszej diecezji. Można te ozdoby nabywać w zakrystii po 5 zł.