Ogłoszenia 11.03.2018 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po sumie będziemy przed Najświętszym Sakramentem śpiewali Gorzkie Żale.

2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16, zapraszam dzieci, młodzież i starszych.

3. W najbliższą niedzielę 18.03 w naszej parafii rozpoczną się tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. Będzie je prowadził znany z Rekolekcji Adwentowych ks. Ryszard Ostasz. Szczegóły podam w najbliższą niedzielę. Ofiary włożone do puszki będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

4. Gorzkie Żale w najbliższą niedzielę po sumie.

5. Kółka Różańcowe z naszej parafii bardzo proszę o zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

6. W zakrystii można nabyć tegoroczne  baranki i paschaliki wielkanocne przygotowane przez nasz diecezjalny Caritas po 5 zł.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję pierwszej grupie Rodzin ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.

9. Przedszkole z Krzaka ogłasza nabór na nowy rok szkolny dzieci w wieku 3 do 6 lat. Dla dzieci zapisanych w kwietniu czesne będzie w cenach promocyjnych. W najbliższą niedzielę przed naszym kościołem Przedszkole zorganizuje kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych przez nauczycielki i dzieci.