Ogłoszenia 4.03.2018 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę miesiąca. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

3. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnich tygodniach serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwszą grupę Rodzin ze Złojca.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złojcu uprzejmie prosi rodziców dzieci urodzonych w roku 2011 o zapisywanie tych dzieci do klasy I na rok szkolny 2018/2019 w nieprzekraczalnym terminie do 16 marca 2018 r. Szkoła przyjmuje także dzieci spoza własnego obwodu. Karty zapisu należy pobrać u Pani Marii Komajda – opiekunki oddziału przedszkolnego lub dyrektora szkoły.