Ogłoszenia 25.02.2018 – II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po Sumie  przed Wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale, a ofiary włożone do puszki przed kościołem są  przeznaczone na potrzeby Krajowego Funduszu Misyjnego.

2. Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca. Droga Krzyżowa i spowiedź od godz. 16, później Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. Najbliższa sobota to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

4. Najbliższa niedziela to I Niedziela Miesiąca marca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale,  a po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

5. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

6. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.