Ogłoszenia 11.02.2018 – VI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Naszego Seminarium Duchownego.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Trzeźwość egzaminem z wolności”.

3. Najbliższa środa 18.02 – to Środa Popielcowa rozpoczynająca 40 dniowy Wielki Post. Wszystkich obowiązuje w tym dniu post ścisły czyli powstrzymanie się od spożywania pokarmów mięsnych i spożywanie innych pokarmów w ograniczonych ilościach. Msze Święte połączone z ceremonią posypywania głów popiołem będą w naszym kościele o godz. 9 i 11. Zachęcam dzieci, młodzież i starszych do dobrowolnych wyrzeczeń wielkopostnych – do powstrzymania się od palenia papierosów, do powstrzymania się od picia napojów alkoholowych, od jedzenia słodyczy, od oglądania programów rozrywkowych, od gier komputerowych i innych przyjemności.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

5. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.