Ogłoszenia 4.02.2018 – V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. W najbliższą niedzielę  – 11.02 będziemy w Liturgii wspominali Matkę Bożą z Lourdes i wraz z całym Kościołem będziemy obchodzili Światowy Dzień Chorego. Modlitwą i życzliwymi gestami będziemy wspierali Wszystkich Chorych i Cierpiących.

3. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Nieliskiej.

4. W ostatnią niedzielę odbył się Opłatek z Radą Parafialną. Zapoznałem Radę ze stanem naszej Parafii i z moimi spostrzeżeniami po ostatniej wizycie kolędowej, omawiane także były sprawy bieżące. Cierpliwie czekamy na decyzję Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie o termomodernizacji naszego kościoła, a gdy temperatura powietrza na to pozwoli to na chórze rozpocznie się układanie brakujących płytek na podłodze i na schodach. Przy okazji wizyty kolędowej nasze Rodziny na potrzeby naszej parafii złożyły 15 210 zł. W banku na koncie naszej parafii mamy sumę 48  920 zł.

5. W najbliższą niedzielę ofiary położone na tace będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.