Ogłoszenia 28.01.2018 – IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Chorych na Trąd. Pan Kazimierz Szałata – nasz Rodak mieszkający pod Warszawa organizuje pomoc dla ludzi chorych na tę chorobę i prosi naszych Parafian o materialną pomoc. Na stoliku pod chórem leżą specjalne folderki gdzie jest przekaz pieniężny.

2. Najbliższy piątek – 2.02 to Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 9 i 11. Zapraszam dzieci praktykujące Pierwsze Piątki do spowiedzi przed godz. 9 i 11 (trwają ferie!). Gromnice będą poświęcane podczas Mszy Świętych, a ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby klasztorów Sióstr Klauzurowych.

3. W najbliższą sobotę 3 lutego w parafii św. Michała w Zamościu odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorych z racji wspomnienia św. Agaty - patronki „Amazonek”. Msza Święta o godz. 11.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16. Zapraszam Czcicieli Matki Bożej.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będą Adoracje Najświętszego Sakramentu. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

6. Szczęśliwie zakończyłem tegoroczną Wizytę Kolędową w mieszkaniach naszych Parafian. Serdecznie dziękuję za gościnne przyjmowanie mnie we wszystkich domach. Dziękuję za podwożenie, za posiłki i ciekawe rozmowy. Dziękuję za złożone ofiary na potrzeby Parafii i za kolędowe ofiary dla księdza. Za wszelką życzliwość – Bóg zapłać. Prośba by używać w domach czujników wykrywających tlenek węgla (czad).

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję rodzinom z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne Rodziny z Wólki Nieliskiej.