Ogłoszenia 14.01.2018 – II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Emigranta i Uchodźcy, a w czwartek rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili Dzień Babci i Dziadka.

3. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 15.01 – Wólka od strony Ruskich Piask do P. Mazurków Leszka i Barbary.

Wtorek – 16.01 – Złojec cz. I – „Kątek” od P. Soboniowej do P. Koczot.

Środa – 17.01 – Złojec cz. II – domy za torami od. P. Domańskich i domy przed torami do P. Tchórzów Mariana i Stanisławy.

Czwartek – 18.01 – Złojec cz. III – Poprzeczka Większa – od P. Jakubczaków Zbigniewa i Barbary do p. Mazurków Mariusza i Moniki.

Piątek – 19.01 – przerwa

Sobota – 20.01 – Złojec cz. IV. – domy koło remizy i szkoły – od. P. Daniłowiczów do P. Skuby.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem pod plebanię na godz. 9.15.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania Tygodnika „Niedziela”.

5. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuje pierwszej grupie Rodzin z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne Rodziny z Wólki Nieliskiej.