Ogłoszenia 7.01.2018 – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca, Święto Chrztu Pańskiego. Po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie  będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. Dzisiaj w Nieliszu w Hotelu  „Marina” odbędzie się Gminny Przegląd Kolęd. Początek o godz. 14.

3. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 8.01 – Krzak – cz. I  – od PP. Gołębiowskich do Remizy.

Wtorek – 9.01 – Krzak – cz. II - od PP. Klusów do kapliczki przy torach kolejowych.

Środa – 10.01 – Krzak – cz. III - domy przy torach od PP. Mąków, domy przy gazowni od P. Rozbiewskiej, domy przed szkołą, Dom Nauczyciela i domy przy szosie do Starego Zamościa.

Czwartek – 11.01 – Krzak – cz. IV – od strony Nielisza i Wólka Nieliska do PP. Jeziorkowskich.

Piątek – 12.01 – przerwa.

Sobota – 13.01 – Wólka Nieliska – od strony Stacji Kolejowej do PP. Mazurków Krystyny i Zbigniewa.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem pod plebanię na godz. 9.15.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania Tygodnika „Niedziela”.

5. Za sprzątanie kościoła w ostatnich tygodniach dziękuję serdecznie Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwszą  grupę  Rodzin z Wólki Nieliskiej.