Ogłoszenia 5.03.2017 –I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj kończy się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Naszego Narodu. Po Mszy Świętej w tej intencji będziemy śpiewali Gorzkie Żale. Po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

3. W najbliższą niedzielę ofiary włożone do puszki przed kościołem będą przeznaczone na potrzeby Krajowego Funduszu Misyjnego.

4. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złojcu prosi rodziców dzieci urodzonych w latach 20011 i 2012 o zapisywanie tych dzieci do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2017/2018 do dnia 24.03. 2017r. Szczegółowe informacje i karty zgłoszenia można otrzymać od Pani Marii Komajda – opiekunki tego oddziału.

5. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.