Ogłoszenia 26.02.2017 – VIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Ku trzeźwości narodu”.

2. Najbliższa środa 1.03 – to Środa Popielcowa rozpoczynająca 40 dniowy Wielki Post. Wszystkich obowiązuje w tym dniu post ścisły, czyli powstrzymanie się od spożywania pokarmów mięsnych i spożywanie innych pokarmów w ograniczonych ilościach. Msze Święte połączone z ceremonią posypywanie głów popiołem będą w naszym kościele o godz. 9 i 11. Zachęcam dzieci, młodzież i starszych do dobrowolnych wyrzeczeń wielkopostnych – do powstrzymania się od palenia papierosów, do powstrzymania się od picia napojów alkoholowych, od jedzenia słodyczy, od oglądania programów rozrywkowych, od gier komputerowych i innych przyjemności.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.30 – po Drodze Krzyżowej.

4. Najbliższa sobota to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16.

5. Najbliższa niedziela to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale.

6. W okresie Wielkiego Postu zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele.

7. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin ze Złojca.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.