Ogłoszenia 31.12.2017 – Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś czcimy w liturgii Świętą Rodzinę z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny często borykające się z różnymi trudnościami.

2. Najbliższy poniedziałek – to 1 stycznia 2018 Roku, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Głównej Patronki Naszej Diecezji. Msze Święte o godz. 9 i 11.

3.  Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30, Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.

4. Najbliższa sobota 6.01 – to Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Trzech Króli. Msze Święte połączone z ceremonią poświęcenia kredy i kadzidła będą o godz. 9 i 11. Ofiary położone na tace są przeznaczone na potrzeby Misji Katolickich.

5. Najbliższa niedziela 7.01 – to I Niedziela Miesiąca, Święto Chrztu Pańskiego. Po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

6. W najbliższą niedzielę 7.01 w Nieliszu w Hotelu Marina odbędzie się Gminny Przegląd Kolęd. Początek o godz. 14.

7. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Wtorek – 2.01 – Wólka Złojecka cz. I – od strony Polesia do Państwa Jerzego i Ireny Garbaty.

Środa – 3.01 – Wólka Złojecka cz. II – od P. Burysiów do Remizy Strażackiej.

Czwartek – 4.01 – Wólka Złojecka cz. III – ul. Szkolna, domy za Remizą Strażacką i ul. Świerkowa do P. Świstowskich Waldemara i Anny.

Piątek – 5.01 – Wólka Złojecka cz. IV – od strony Złojca do P. Soboniów Stanisława i Anny.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem na plebanię na godz. 9.15.

8. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy pomagali przy dekoracji stajenki betlejemskiej i za dekoracje choinek, za ofiarowanie choinek.

9. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję kolejnej grupie Rodzin z Krzaka. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.

10. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”.