Ogłoszenia 3.12.2017 – I Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.

2. Dzisiaj odbędą się w naszym Kościele obchody 75 Rocznicy Wysiedleń i Pacyfikacji Ludności Naszej Gminy Nielisz. Okolicznościowa Akademia i Msza Święta rozpoczną się o godz. 11.

3. W najbliższy piątek – 8.12 będziemy przeżywali Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 9 i 11.

4. W najbliższą niedzielę będziemy modlili się w intencji Kościoła na Wschodzie. Ofiary włożone do puszki będą przeznaczone na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

5. W najbliższą niedzielę po sumie odbędzie się zebranie Rady Parafialnej. Zapraszam Radnych z poszczególnych wiosek naszej Parafii.

6. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję kolejnej grupie Rodzin z Krzaka. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka. Za wykonanie gustownego „wieńca adwentowego” dziękuję Pani Agnieszce Dobrowolskiej, naszej katechetce.

1. Zachęcam do nabycia i przeczytania Tygodnika „Niedziela”. Nasza Parafia otrzymuje co tydzień 10 egzemplarzy tego tygodnika, 3 egzemplarze są systematycznie nabywane (2 Rodziny i ja). Bardzo proszę by znalazły się w naszej Parafii jeszcze inne Rodziny, które zapisałyby się na systematyczne nabywanie co tydzień tej katolickiej gazety. Adwent i zima – to bardzo dobry czas by przez czytanie prasy katolickiej pogłębiać swoją wiedzę religijną.

2. W zakrystii można nabywać Kalendarze Maryjne i Kalendarze Katolickiego Radia Zamość po 5 zł.