Ogłoszenia 26.11.2017 – Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Sumę Odpustową będzie celebrował i wygłosi kazanie ks. Piotr Harko – nowy Proboszcz ze Stawu Noakowskiego, a na chórze będzie śpiewał Chór Moderato z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu.

2. Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.

3. Najbliższa sobota to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16.

4. W najbliższą niedzielę 3.12 – rozpocznie się I Okres Roku Liturgicznego – Adwent. To błogosławiony czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszam na Mszę Świętą Adwentową – Roratnią w niedziele na godz. 7.00, następne Msze Święte będą sprawowane o godz. 9.00 i 11.00.

5. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili 75 rocznicę Wysiedleń z terenu naszej Gminy i 8 rocznicę nadania Szkole imienia Dzieci Zamojszczyzny. Uroczystość rozpocznie się w naszym kościele o godz. 11.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła (ale bez kwiatów) bardzo proszę kolejną grupę Rodzin z Krzaka.