Ogłoszenia 19.11.2017 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.

2. Najbliższa niedziela 26.11 – to Uroczystość Odpustowa ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Msze Święte będą sprawowane o godz. 9 i Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12. Tę Mszę Świętą będzie celebrował i kazanie wygłosi ks. Piotr Harko – nowy Proboszcz ze Stawu Noakowskiego. Zapraszam cały Orszak Procesyjny, Lektorów i Ministrantów. Druhów Strażaków bardzo proszę o obsługę Procesji. Zapraszam do wspólnego dziękczynienia za 36 lat Parafii w Złojcu wszystkich Parafian, Rodaków i Gości.

3. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

4. Lubelskie Kalendarze Maryjne można nabyć w zakrystii po 5 zł.

5. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę kolejną grupę Rodzin z Krzaka.

6. Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nieliszu będą uczestniczyli w akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. W najbliższą niedzielę 26.11 odbędzie się zbiórka środków czystości, artykułów żywnościowych i płodów rolnych, czyli warzyw we wszystkich wioskach naszej gminy. Dary należy składać przy drogach od godz. 9.