Ogłoszenia 5.02.2017 – V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

2. W najbliższą sobotę – 11.II będziemy w Liturgii wspominali Matkę Bożą z Lourdes i wraz z całym Kościołem będziemy obchodzili Światowy Dzień Chorego. Modlitwą i życzliwymi gestami będziemy wspierali Wszystkich Chorych i Cierpiących.

3. W ostatnią niedzielę odbył się Opłatek z Radą Parafialną. Zapoznałem Radę ze stanem naszej Parafii i z moimi spostrzeżeniami po ostatniej wizycie kolędowej, omawiane także były sprawy bieżące. W modlitwie wspominaliśmy + Adama Pawłowskiego – Radnego ze Złojca II. Powstała propozycja by zgłosił się ktoś ze Złojca II, kto chciałby zastąpić w Radzie Parafialnej + Adama Pawłowskiego. Także Pan Tadeusz Kiszczak Radny z Wólki Złojeckiej prosi by zastąpił go w Radzie Parafialnej Ktoś młodszy i zdrowszy z Wólki Złojeckiej.

4. W najbliższą niedzielę ofiary położone na tace będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

5. W kinkietach naszego kościoła zaświeciło 50 nowych energooszczędnych żarówek, to ofiara Kamila Szumiły ze Złojca i innego Ofiarodawcy bezimiennego – Bóg zapłać.

6. Zapowiedź przedślubna druga:

Mirosław Garbaty – kawaler z Wólki Złojeckiej z Dorotą Baryła – panną z Zarudzia.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.