Ogłoszenia 1.10.2017 – XXVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy odmawiali Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych z naszej Parafii. Dzisiaj w Nieliszu Odpust Matki Bożej Różańcowej – Suma o godz. 12.

2. Dzisiaj przed kościołem będą zbierane do puszki ofiary na potrzeby Caritas.

3. Rozpoczął się miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła w dni powszednie na godz. 17, a w niedziele po sumie. W dni powszednie po Nabożeństwach Różańcowych będzie Msza Święta wieczorna. Zachęcam do odmawiania Różańca z Najbliższymi w domach.

4. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30, później Różaniec i Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. W najbliższą sobotę 7. 10 będziemy czcili Matkę Bożą Różańcową poprzez inicjatywę modlitwy „Różaniec bez granic” wzdłuż naszej granicy państwowej. W kościołach parafialnych leżących przy naszej granicy wschodniej będą Msze Święte o godz. 11 i wyjście do punktów modlitwy, gdzie będą wspólnie odmawiane 4 części Różańca. Księża proboszczowie z parafii leżących nad naszą granicą z Ukrainą na te Modlitwy serdecznie zapraszają także naszych Parafian. Przyjmuję zapisy chętnych na wyjazd autokarem do Kryłowa nad Bugiem w sobotę – 7.10 o godz. 8. Można zapisywać się do środy – 4.10. W naszym kościele Msza Święta do Matki Bożej Różańcowej o godz. 17.

6. W najbliższą niedzielę 8.10 będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do specjalnych puszek na Fundusz Stypendialny dla Zdolnej Młodzieży.

7. W najbliższą niedzielę po sumie wyruszy Procesja Różańcowa wokół naszego kościoła. Zapraszam Wszystkich Czcicieli Matki Bożej Różańcowej – Członkinie Legionu Maryi i Kółek Różańcowych z całej naszej parafii. Bardzo proszę o odnowienie i udekorowanie kapliczek z figurami Świętych stojących wokół naszego kościoła.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.