Ogłoszenia 17.09.2017 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzony jest Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą wspieramy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Ofiary włożone do puszki są przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

2. Najbliższy poniedziałek - 18.09 – to Święto św. Stanisława Kostki – Patrona Polski, patrona dzieci i młodzieży. Msza Święta w naszym kościele będzie o godz. 8.

3. W najbliższy piątek – 22.09 w liturgii będziemy wspominali bł. Bernardynę Jabłońską – albertynkę.

4. W najbliższą sobotę – 23.09 w liturgii będziemy wspominali św. O Pio.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Zapowiedz przedślubna – pierwsza:

Łukasz Pytlik – kawaler z Wólki Nieliskiej z Edytą Wasiura – panną z Krasnobrodu.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Nowożeńcom, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę Rodziny z Wólki Złojeckiej.