Ogłoszenia 10.09.2017 – XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Ojciec Święty Franciszek kończy swoja już XX pielgrzymkę zagraniczną w Kolumbii, wspierajmy Ojca Świętego modlitwami.

2. Dzisiaj odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie.

3. Najbliższy czwartek – 14.09 to Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza Święta w naszym kościele będzie o godz. 8. Odpust w Horyszowie Polskim.

4. W najbliższą niedzielę – 17.09 rozpocznie się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców. Będzie to również Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Będą zbierane ofiary do puszki na Katolickie Radio Zamość.

5. Duszpasterz Strażaków zaprasza na Diecezjalną Pielgrzymkę Straży Pożarnych do Krasnobrodu w najbliższą niedzielę - 17.09. Zbiórka przy „Kaplicy na wodzie” o godz. 9.45.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki Złojeckiej, a dekoracje kwiatowe przygotują Nowożeńcy.